Servis Online olarak yazdığımız projeler dışında kurumlara ve kurumsal firmalara ihtiyaçları doğrultusunda internet tabanlı yani web tabanlı özel yazılım (uygulama) çözümleri de sunmaktayız.

Web tabanlı yani internet tabanlı yazılım uygulamaları kullanıcıya, uygulama geliştiriciye ve yöneticiye tam hakimiyet sağlayan uygulamalardır. İş gücünü en aza indirir, verilerinizi güvenli şekilde depolarlar. Analiz ve raporlama kolaylığı sağlarlar.Verilerinizi istediğiniz her yerde saklamanızı sağladıkları gibi dilediğinizde bu bilgileri diğer personellerle de paylaşmanızı sağlarlar.

Web yazılımlarına her yerden ve her ortamdan erişilebildiği için veriye ulaşmak oldukça kolaydır. Çünkü iş akışını daha iyi yönetir, zamanı daha iyi kullandırır ve hataları en az seviyeye indirirler.

Müşterilerimiz ile maksimum verim alınabilecek yazılımlar için proje planı çıkarırız.Basit veya zor yönetim ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü yazılımı birlikte geliştirerek kârlılığınızın ve rekabet gücünüzün artmasını sağlıyoruz. Alanında eğitim almış profesyonel ekibimizle iş gücünüzü arttıracak en iyi çözümü geliştiriyoruz.

Özel Yazılımın Avantajları

Özel yazılım projelerinde paket programların sizlere sunduklarından daha fazlasını bulabilirsiniz.

Paket programlarda size sunulan çözümlerin dışına çıkamazsınız. Özel yazılım projeleri ile paket programlarda sunulandan daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Özel yazılım projeleri ile aklınızdaki programı ve raporları elde edebilir, dilediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Özel yazılım projeleri ile size sunulan yazılım aracılığı ile program ve raporları Windows,Web,Mobile platformlarında kullanabilir, dilediğiniz yerden bağlanabilirsiniz.

Özel yazılım çözümleri ile neler sunuyoruz

  • Web tabanlı ve mobil uygulama yazılımları
  • Veritabanı,
  • Entegrasyon,
  • Web Servis,
  • İş zekası, erp entegrasyon ve raporlama,
  • Üretim depo saha otomasyon sistemleri,
  • Telemetri uygulamaları
  • İçerik yönetim sistemi uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Servis Online olarak projenin her aşamasında enerjimizi döküman üretimine değil; müşterilerimiz ve son kullanıcılarla yüzyüze görüşmelere ayırır; aldığımız geri dönüşler sayesinde yazılımları daha hızlı, daha verimli şekilde zamanında teslim ederiz. Proje kapanışıyla beraber bizden istenen gerekli dökümantasyon, kullanıcı kılavuzları vb. hazırlanıp teslim edilir. Bu çözüme odaklı felsefemiz sayesinde proje başarısı her zaman üst seviyede olmaktadır.

Özel Yazılım Çözümleri