Servis Online olarak kurumlara ve kurumsal firmalara özel olarak iOS (Iphone ve IPad) ve Android platformlarında mobil uygulama ve mobil yazılım çözümleri sunmaktayız.

Mobil uygulamalar ve mobil yazılımlar kullanıcıya, uygulama geliştiriciye ve yöneticiye tam hakimiyet sağlayan uygulamalardır. İş gücünü en aza indirir, verilerinizi güvenli şekilde depolarlar. Analiz ve raporlama kolaylığı sağlarlar.Verilerinizi istediğiniz her yerde saklamanızı sağladıkları gibi dilediğinizde bu bilgileri diğer personellerle de paylaşmanızı sağlarlar.

Mobil Arayüz Tasarımı

Deneyimli UX/UI tasarım uzmanlarıyla müşterilerine en iyiyi sunmayı hedefleyen Servis Online, ürünlerinin kalite ve farklı tasarımlarıyla, piyasadaki rakiplerinden ayrışmasını kolaylaştırmaktadır.

Mobil Uygulama ve Mobil Yazılım ÇözümleriMüşteri odaklı tasarım uygulamaları ve yaratıcılığını ortaya çıkartan Servis Online, bilgi mimarisi ve arayüz tasarım uzmanlığını kullanarak, son kullanıcıların ürün ile etkileşimini iyileştiren, benzersiz, sezgisel ve kullanımı kolay arayüzler oluşturmaktadır.

Mobil Uygulama Çözümleri konusunda iOS, Android, Windows 8 ve diğerlerinde kullanıcı alışkanlıklarını göz önüne alarak üstün tasarım kabiliyetini ortaya koymaktadır.