E-ticaret sitelerinize özel olarak; pazaryeri, tedarikçi, kargo/lojistik, ödeme sistemleri, muhasebe, pazarlama araçları ve özel entegrasyon çözümleri sunmaktayız.e ticaret özel entegrasyon çözümleri

E-ticaret entegrasyonu, ihtiyaçları gün geçtikçe çeşitlenmekte ve artmaktadır. Bunun içinde bir takım çözüm yönleri bulunmaktadır.

E-ticarette önemli konulardan biri de entegrasyondur.  İnternet,  her türlü entegrasyonun yapılabilmesi için her türlü alt yapı imkanlarını sunmaktadır. Böylelikle e-ticaret siteleri iş süreçlerini entegre ederek iş gücü verimliliğini arttırabilmektedir.

ERP – MUHASEBE ENTEGRASYONLARI

E-Ticaret operasyonlarınız büyüdükçe ve siparişleriniz arttıkça otomasyon ihtiyaçlarınızda artacaktır. Kullandığınız muhasebe programınızın entegre edilmesiyle emek ve zaman kaybınızı en aza indirmiş olursunuz.

PAZARLAMA ARAÇLARI ENTEGRASYONLARI

E-Ticaret sitenizin reklam platformları, pazarlama otomosyon servisleri, analytics ve izleme servisleri ile entegrasyonunu yapabilirsiniz. Bu sayede ek bir egeliştirme ihtiyacı olmadan hızlı şekilde bu servisleri kullanmaya başlayabilrisiniz.

KARGO/LOJİSTİK ENTEGRASYONLARI

Günlük sipariş sayısı arttıkça manuel yapılan işlemlerde aynı oranda artacaktır. Her bir gönderi için kargo bilgilerini girmek, takip etmek sonuçlarını izlemek hem yorucu hemde belli bir sayıdan sonra imkansızdır.

PAZARYERİ ENTEGRASYONLARI

Entegrasyon, bütünleşme anlamında kullanılmaktadır. Kabaca, çalışan iki platformu birbirine bağlamaktır. Yani sitenize girdiğiniz ürünleri N11, hepsiburada, gittigidiyor gibi sitelere ayrıca girmenize gerek kalmaması işlemidir.

ÖDEME SİSTEMLERİ ENTEGRASYONLARI

Türkiyedeki tüm banka altyapıları ve ödeme sistemlerinden iyzico, Ipara, Payu, HepiPay, Compay ile entegre edebilirsiniz .